Dolar 33,0569
Euro 36,1743
Altın 2.613,53
BİST 11.226,52
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 33°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
33°C
Parçalı Bulutlu
Cum 33°C
Cts 32°C
Paz 32°C
Pts 31°C

2020 Yılı Türkiye Reyting Sıralaması İle En Çok İzlenen Kanallar

2020 Yılı Türkiye Reyting Sıralaması İle En Çok İzlenen Kanallar
08/04/2021 15:49

 

2020 yılı için en çok izlenen kanallar, reyting sıralaması ile sizlerle

TTV18.97100.0042.08100.0018.28100.0015.96100.0035.28100.0037.48100.0039.34100.00
3600.211.090.581.370.140.770.130.830.431.220.451.200.511.28
A20.432.270.611.450.563.060.513.220.591.660.631.690.611.55
AHABER0.351.840.561.340.382.050.352.170.521.460.531.410.541.37
A SPOR TV0.150.780.340.810.130.730.110.720.270.780.280.760.300.75
ATV1.9910.474.4010.462.0911.421.8411.553.6410.314.0210.714.0410.27
BEYAZ TV0.351.860.952.270.301.640.251.540.712.010.762.030.792.00
CARTOON NETWORK0.301.580.320.770.392.160.382.370.361.020.370.990.350.89
CNN TURK0.301.570.621.470.251.360.221.400.541.540.551.460.591.49
DISNEY CHANNEL0.241.260.290.690.331.820.311.950.310.870.330.880.310.78
DIYANET TV0.010.080.030.070.020.090.020.100.020.060.020.060.030.07
DMAX0.191.020.280.670.201.070.181.140.280.790.280.740.270.69
FOX1.719.034.139.811.709.291.217.603.6810.444.0610.824.2810.88
HABER TURK0.251.300.461.080.211.160.201.240.421.190.401.080.431.09
HALK TV0.201.050.320.760.231.240.201.260.310.890.330.880.300.78
KANAL 70.723.811.533.630.784.250.684.251.253.541.353.611.313.32
KANAL D1.196.293.097.351.085.910.865.412.507.092.727.252.877.29
MINIKA COCUK0.100.520.130.310.130.720.130.800.120.350.130.350.130.32
NTV0.241.240.390.940.241.310.221.410.371.050.360.970.370.95
SHOW TV1.286.743.568.451.065.800.764.742.968.393.238.603.508.89
STAR TV0.944.972.475.870.794.340.694.301.935.472.055.462.235.68
TELE10.080.420.150.340.080.450.070.460.130.380.140.360.140.35
TEVE20.271.440.380.900.291.580.271.690.411.170.391.030.380.96
TGRT HABER0.160.830.310.730.160.890.150.940.250.720.270.710.280.70
TLC0.140.740.200.480.130.720.120.760.210.580.200.530.200.51
TRT 10.764.022.465.850.542.940.432.681.805.101.975.252.145.43
TRT BELGESEL0.271.430.461.100.291.600.281.740.411.150.421.110.421.08
TRT COCUK0.532.780.611.440.744.020.714.420.631.790.671.800.651.64
TRT HABER0.532.790.811.930.613.340.563.500.782.220.812.160.812.05
TRT KURDI0.010.060.040.090.010.050.010.060.020.070.030.070.030.07
TRT MUZIK0.060.340.140.320.070.360.060.390.110.300.110.300.120.29
TRT SPOR0.180.950.390.920.150.810.130.820.350.990.350.930.370.95
TV81.548.095.5113.090.764.180.674.233.9611.244.1811.164.8212.24
TV8,50.060.340.110.270.060.340.060.360.110.300.100.270.110.27
ULKE TV0.070.350.140.320.060.340.050.340.120.340.120.320.130.32
BIZIM EV TV0.000.010.010.010.000.010.000.010.010.010.010.010.010.01
KRT TV0.030.130.040.090.030.170.020.150.050.120.050.120.050.11
TV1000.030.160.040.120.030.190.030.200.040.130.040.130.040.12
TV40.010.020.010.010.010.030.010.040.010.010.010.010.010.01
 
*BIZIM EV TV 19.10.2020-31.12.2020 tarihleri arasındaki ortalamayı içermektedir.
*KRT TV 01.10.2020-31.12.2020 tarihleri arasındaki ortalamayı içermektedir.
*TV100 01.06.2020-31.12.2020 tarihleri arasındaki ortalamayı içermektedir.
*TV4 17.12.2020-31.12.2020 tarihleri arasındaki ortalamayı içermektedir.
*DİĞER TÜM KANALLAR İLGİLİ DÖNEM BOYUNCA RAPORLAMADA OLDUĞU İÇİN ALDIKLARI DEĞERLER TÜM DÖNEM ORTALAMASINI GÖSTERMEKTEDİR.
*TTV / Total TV : Belirli bir dönemde yapılan tüm televizyon izlemelerini kapsamaktadır. İzlenen kanaldan bağımsız, yapılan tüm televizyon izlemelerini tek bir kanal (Total TV) olarak kabul eder.

Bu içerik tiak.com.tr adresinden alınmıştır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.